YURTDIŞI TURLARI - Carvis Turizm
image descriprion
image descriprion

YURTDIŞI TURLARI

Avrupa'dan Asya'ya kadar dünyanın en güzel şehirlerine seyehat edebilir, keşfedilmeyi beklemekte olan rotaları tecrübe kazanmış rehberlerimiz eşliğinde ziyaret edebilirsiniz. Sıcak insanlarla ve farklı kültürlerle tanışabilir, unutulmaz yol arkadaşlıkları kurabilirsiniz. Yurt dışı seyahatiniz için gerekli olan vize, otel konaklaması, transfer ve sigorta işlemnlerinizi profosyonel bir şekilde güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyalı yurt dışı turları ile seyahat hayallerinizi uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıklarıyla gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bir hafta sonu Dubai'de kahvaltı yaparak başlamak... Dünyanın bütün güzellikleri planlayacağınız tur ile sizin onu keşfetmenizi bekliyor.

YURTDIŞI TURLARI Nedir?

Yurt dışına gitmek, farklı ülkeler keşfetmek, yeni tatlar denemek istiyorsanız, Carvis Turizm olarak sizler için hazırladığımız yurt dışı turlarına göz atın. Yılın belli dönemlerinde, uygun fiyatlarla güzel bir yurt dışı tatiline ne dersiniz? Benelüks + Paris, Balkan, İtalya ve Orta Avrupa başta olmak üzere birçok tur programıyla tatilinizi daha önce gitmediğiniz ülkelerde geçirebilir, yeni yerler keşfedebilirsiniz. Carvis Turizm olarak en uygun fiyatlara sahip yurt dışı turlarını sizlerle buluşturuyoruz.

Avrupa’dan Asya’ya kadar dünyanın en güzel şehirlerine seyahat edebilir, keşfedilmeyi bekleyen rotaları tecrübeli rehberlerimiz eşliğinde ziyaret edebilirsiniz. Sıcak insanlarla ve farklı kültürlerle tanışabilir, unutulmaz yol arkadaşlıkları kurabilirsiniz.

Yurt dışı seyahatiniz için gerekli olan vize, otel konaklaması, transfer ve sigorta işlemlerinizi profesyonel bir destek ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyalı yurt dışı turları ile seyahat hayallerinizi avantajlı fiyatlar ve ödeme kolaylıklarıyla gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

image description
image description
image description
image description

Popüler Turlar

Türkiye'nin Güzelliklerini, Kartpostallardan Görmeyin!
Popüler Turlarımız ile Keşfedin!
image description
GEMİ TURLARI

GEMİ TURLARI

Norveç fiyortlarının gizemini, kuzey ışıklarının büyülü güzelliğini, vizesiz Yunan adalarını lüks ve konforlu bir yolculuk yaparak keşfedebilirsiniz. Her gün bir limanda uyanabilir,...

image description
YURTDIŞI TURLARI

YURTDIŞI TURLARI

Avrupa'dan Asya'ya kadar dünyanın en güzel şehirlerine seyehat edebilir, keşfedilmeyi beklemekte olan rotaları tecrübe kazanmış rehberlerimiz eşliğinde ziyaret edebilirsiniz. Sıcak insanl...

image description
DOĞA TURLARI

DOĞA TURLARI

Türkiye'nin en gözde yerlerinde sizlere doğa yürüyüşü organizasyonu düzenliyoruz. Bu uçsuz bucaksız doğanın güzelliklerinde gezmek ve seyahat etmek nasıl bir duygu olabilir sizce? dü...